Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів Красноріченської селищної ради колишньої Макіївської сільської ради, що перебуває в постійному корист

Дата: 18.05.2021 16:37

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/105

Про надання згоди на поділ земельної ділянки

комунальної власності сільськогосподарського

призначення, розташованої за межами населених

пунктів Красноріченської селищної ради

колишньої Макіївської сільської ради,

що перебуває в постійному користуванні

голови ФГ «СТАРТ» Віктора ГЛУЩЕНКО

для ведення фермерського господарства

(земельна ділянка з кадастровим номером

4421682200:01:003:0060 площею 26,9000 га)

Розглянувши заяви № 09-03/292 від 09.04.2021 р. голови ФГ «СТАРТ» Глущенко Віктора Анатолійовича, про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 26,9000 га, кадастровий номер 4421682200:01:003:0060, що перебуває в постійному користуванні ФГ «СТАРТ» на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ЛГ № 2050000227, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право користування землею 18.01.1999 р. за № 96, враховуючи нотаріально посвідчену заяву землекористувача про згоду на поділ земельної ділянки від 08.04.2021 р. № 494,495, керуючись ст. 12, 79-1, 122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на поділ земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 26,9000 га з кадастровим номером 4421682200:01:003:0060, наданої в постійне користування голові ФГ «СТАРТ» Глущенко Віктору Анатолійовичу для ведення фермерського господарства на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ЛГ № 2050000227, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право користування землею 18.01.1999 р. за № 96, розташованої за межами населених пунктів Красноріченської селищної ради колишньої Макіївської сільської ради, з метою подальшого вилучення сформованих при поділі земельних ділянок з постійного користування та їх приватизації членами ФГ «СТАРТ», які мають право на безоплатну передачу їм у власність земельних ділянок в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території колишнього КСП «Шевченко», а саме: Тоболько Надії Миколаївні, Глущенко Єлізаветі Миколаївні, Іванову Павлу Миколайовичу та Іванову Сергію Павловичу.

1. Голові ФГ «СТАРТ» Глущенко Віктору Анатолійовичу протягом року виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО