Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (шляхом поділу земельної ділянки комунальної власності з кадастровим номером 4421680200:14:002:0225) гр.

Дата: 18.05.2021 16:38

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/107

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення

особистого селянського господарства

(шляхом поділу земельної ділянки

комунальної власності з кадастровим

номером 4421680200:14:002:0225)

гр. ____________________________

Розглянувши заяву № 09–03/257 від 23.03.2021 р. гр. ____________________________, зареєстрованої за адресою: с. Бараниківка, кв. Гагаріна, буд. --, кв. --, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, для подальшої передачі в приватну власність, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл гр. ____________________________, зареєстрованої за адресою: с. Бараниківка, кв. Гагаріна, буд. --, кв. --, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у приватну власність, примірною площею - 2,0000 га, з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Красноріченської селищної ради, за межами населеного пункту, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді Бараниківському старостинському окрузі, яка утворюється  шляхом поділу земельної ділянки з кадастровим номером 4421680200:14:002:0225.
  2. Гр. ____________________________ протягом трьох місяців виготовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО