Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: с. Греківка, вул. Харківська, буд. 10 гр. ____________________________

Дата: 18.05.2021 16:41
Кількість переглядів: 135

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/113

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) за адресою:

с. Греківка, вул. Харківська, буд. 10

гр. ____________________________

 

Розглянувши заяву № 09-03/3/42 від 22.03.2021 р. гр. ____________________________, зареєстрованої за адресою: с. Греківка, вул. Харківська, буд. --, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), за адресою: с. Греківка, вул. Харківська, буд. 10, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

 В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. ____________________________, зареєстрованої за адресою: с. Греківка, вул. Харківська, буд. --, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею – 0,2500 га, за адресою: с. Греківка, вул. Харківська, буд. --.
  2. Передати безкоштовно у приватну власність гр. ____________________________, зареєстрованої за адресою: с. Греківка, вул. Харківська, буд. --, земельну ділянку площею 0,2500 га, кадастровий номер 4421682200:02:001:0016, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Красноріченської селищної ради колишньої Макіївської сільської ради, за адресою: с. Греківка, вул. Харківська, буд. --.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано