Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі в приватну власність гр. ____________________________

Дата: 18.05.2021 16:42
Кількість переглядів: 326

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

                          2021 року                  смт Красноріченське                                   № 11/116

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення особистого

селянського господарства для подальшої

передачі в приватну власність

гр. ____________________________

 

            Розглянувши заяву № 09–03/5/19 від 25.02.2021 р. гр. ____________________________, зареєстрованого за адресою: с. Нововодяне, вул. Роздольна, буд. --, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, для подальшої передачі в приватну власність, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Відмовити гр. ____________________________, зареєстрованого за адресою: с. Нововодяне, вул. Роздольна, буд. --, у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в приватну власність, площею  1,5000 га, кадастровий номер 4421684500:05:001:0326, з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Красноріченської селищної ради, в межах населеного пункту, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді колишній Нововодянській сільській раді, у зв’язку з тим, що дана земельна ділянка знаходиться в оренді.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано