Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про погодження Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) кормових угідь власників сертифікатів на право на земельну частку (пай) із земель колишнього КСП «Свердлова», розташованих на території Красноріченської селищн

Дата: 18.05.2021 16:42
Кількість переглядів: 136

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

                          2021 року                  смт Красноріченське                                   № 11/117

 

Про погодження Проекту землеустрою щодо

організації території земельних часток (паїв)

кормових угідь власників сертифікатів на право

на земельну частку (пай) із земель колишнього

КСП «Свердлова», розташованих на території

Красноріченської селищної ради (територіальної

громади) Луганської області

 

Розглянувши клопотання № 09-03/304 від 15.04.2021 р. директора ТОВ «ЗФ Лан» Бєлослудцевої В. М., керуючись ст. 119 Конституції України, ст. 12, 29, 81, 116, 118, 186 (п.5, 15-18) Земельного кодексу України, пунктами 8,9,17 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» 05.06.2003 року № 899-IV, Законом України «Про землеустрій» від 22.05.2003 року № 858-IV, з урахуванням змін згідно Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10 липня 2018 року № 2498-VIII, Порядком організації робіт та методикою розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2004 р. № 122, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши «Проект землеустрою, щодо організації території земельних часток (паїв) кормових угідь власників сертифікатів на право на земельну частку (пай) із земель колишнього КСП «Свердлова», розташованих на території Красноріченської селищної ради (територіальної громади) Луганської області, Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Погодити Проект землеустрою, щодо організації території земельних часток (паїв) кормових угідь власників сертифікатів на право на земельну частку (пай) із земель колишнього КСП «Свердлова», розташованих на території Красноріченської селищної ради (територіальної громади) Луганської області, розроблений з метою виділення земельних ділянок у натурі (на місцевості) громадянам власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай).   

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                      Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано