ПОРЯДОК ДЕННИЙ 12 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ 25.05.2021 р.  об  11-00

Дата: 21.05.2021 15:38

12 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ 25.05.2021 р.  об  11-00

ДОПОВІДАЧ

1

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Красноріченська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області на 2021 р.

2

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарство» на 2021 рік.

3

Про внесення змін до структури та  штатного розпису на 2021 рік

Літвінова Л,Л.

4

Про безоплатне прийняття на баланс трактора Беларус 82

Літвінова Л,Л.

5

Про передачу комунального майна з  балансу  Красноріченської  селищної  ради  на баланс та в оперативне управління Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого  комітету  Красноріченської  селищної  ради

6

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної  громади смт Красноріченське на 2021 рік

7

Про внесення змін до бюджету Красноріченської селищної територіальної громади на 2021 рік.

8

Про затвердження Положення та складу конкурсної комісії на проведення конкурсу на директора КЗ "Красноріченський ліцей"

Савченко Н.В.

9

Про внесення змін до рішення № 11/9 від 05.06.2021 року «Про затвердження символіки Красноріченської об’єднаної територальної громади»

10

Про встановлення системи відеоспостереження в Красноріченській селищній територіальній громаді та в адміністративному приміщенні Красноріченської селищної ради

11

Про внесення змін до рішення №5/32 від 24.12.2020 року «Про затвердження “Програми забезпечення успішного гасіння пожеж

та проведення пожежно- рятувальних робіт на території Красноріченської територіальної громади на 2021 рік”»

12

Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів

Красноріченської селищної територіальної громади

13

Про можливість взяття на обслуговування та під соціальний супровід у КУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ жителів громади вразливих категорій на безоплатній основі, незалежно від сукупного середньомісячного доходу сім’ї/особи.

14

Про передачу вивіски на КНП «Красноріченська АЗПСМ»

15

Про перенесення книжкового фонду бібліотеки-філії № 6

16

Про перенесення книжкового фонду бібліотеки-філії № 5 Бараниківка

17

Про внесення змін до  рішення № 8/32 від 05.02.2021 року «Про безкоштовне харчування в закладах освіти Красноріченської селищної ради у 2021 році».

18

Про зміну назви вулиці Первомайська