Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про передачу комунального майна з балансу Красноріченської селищної ради на баланс та в оперативне управління Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради

Дата: 03.06.2021 16:30
Кількість переглядів: 133

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

 

25 травня  2021  року                       смт Красноріченське                                      № 12/5

 

Про передачу комунального майна

з  балансу  Красноріченської  селищної  ради 

на баланс та в оперативне управління

Відділу освіти, культури, молоді та спорту

виконавчого  комітету  Красноріченської  селищної  ради

 

З  метою  ефективного  використання  майна на підставі ст. ст. 78, 137 Господарського кодексу України, керуючись ст. ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська  селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Закріпити за Відділом освіти, культури, молоді та спорту виконавчого  комітету  Красноріченської  селищної  ради  на праві господарського відання майно, яке перебуває у комунальній власності Красноріченської селищної ради згідно додатку №1 до цього рішення.

       

2. Передати безоплатно з балансу Красноріченської  селищної ради на баланс Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого  комітету  Красноріченської  селищної  ради  майно згідно додатку №1 до цього рішення.

 

3. Селищному  голові  створити  комісію  для  передачі  зазначеного  майна  в  додатку №1

     

4. Комісії  здійснити передачу зазначеного у п.1 майна та оформити відповідними документами згідно чинного законодавства. Підписані акти приймання-передачі подати на затвердження селищному голові в місячний термін.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

 

 

 

         СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                                Сергій  ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано