Про внесення змін до структури та штатних розписів на 2021 рік

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ

«25» травня   2021  року                                                                  №12/3

смт Красноріченське

Про  внесення змін до структури

та штатних розписів  на 2021 рік

Розглянувши  клопотання Т.в.о. начальника відділу освіти  культури, молоді та спорту ВК КСР Дем’янової  Ю.А. вхідна №02-22/632 від 14.05.2021 р., щодо внесення змін до структури та штатних  розписів  затверджених на  2021  рік,  керуючись  п.5 ст.26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.         Ввести  до  структури  апарату  Красноріченської  селищної  ради  її  виконавчих  органів,  а  саме     Відділу  освіти,  культури,  молоді  та  спорту  виконавчого  комітету   Красноріченської  селищної  ради 1,0 ставки  спеціаліста відділу  освіти,  культури,  молоді  та  спорту.

2.         Затвердити структуру самостійних  структурних  підрозділів  виконавчого  комітету   Красноріченської  селищної  ради   з 1 червня 2021 року в  новій  редакції  (Додаток 1).

1. Затвердити  штатний розпис по Відділу  освіти,  культури,  молоді  та  спорту  виконавчого  комітету Красноріченської  селищної  ради  з 01  червня  2021 року в  новій  редакції  (Додаток 2).

1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

В.О.СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

СЕКРЕТАР  РАДИ                                                             Тетяна  НЕСМАШНА