Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарство» на 2021 рік

Дата: 03.06.2021 16:52

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ

«25» травня   2021  року                                                                  №12/2

смт Красноріченське

Про  внесення  змін  до  Програми

фінансової підтримки комунального

підприємства  «Бараниківське  сільське

комунальне  господарство»  на  2021 рік

Розглянувши  лист  директора  Комунального  підприємства  «Бараниківське  сільське  комунальне господарство»  Становихіна В.О.  вхідна №02-22/636 від  14.05.2021р., з метою забезпечення стабільної роботи комунального  підприємства  «Бараниківське сіль комунгосп»   згідно  його функціонального призначення, керуючись ст. 144 Конституції України, ст.ст. 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести  зміни  до  Програми  фінансової  підтримки  комунального  підприємства  «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство» на 2021 рік, що надає послуги на ринку житлово-комунальних послуг з водопостачання на території  Красноріченської  територіальної  громади, а саме напрями діяльності (підпрограма) завдання та заходи Комунального  підприємства  «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство»  викласти в новій редакції (додається).

Додаток 1

2. Фінансовому  відділу  Красноріченської  селищної  ради  при  коригуванні  бюджету  смт.Красноріченське  на  2021  рік  передбачити  бюджетні  асигнування  на  реалізацію  заходів  Програми.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

В.О.СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

СЕКРЕТАР  РАДИ                                                             Тетяна  НЕСМАШНА