Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про можливість взяття на обслуговування та під соціальний супровід у КУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ жителів громади вразливих категорій на безоплатній основі, незалежно в

Дата: 01.06.2021 08:58
Кількість переглядів: 57

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

25 травня 2021 року                        смт Красноріченське                                         № 12/14  

 

 

Про можливість взяття на обслуговування та під

соціальний супровід у КУ «ЦЕНТР НАДАННЯ

СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ

СЕЛИЩНОЇ РАДИ» КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ жителів громади вразливих

категорій на безоплатній основі, незалежно від

сукупного середньомісячного доходу сім’ї/особи

 

    З метою надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціального супроводу, відповідно Цивільного кодексу, Господарського кодексу, ст. 12 Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1417, Постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 № 1093, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету,  фінасів, соціально - економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства, керуючись ст.ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Красноріченська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Брати на обслуговування та під соціальний супровід у КУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ жителів громади вразливих категорій на безоплатній основі, незалежно від сукупного середньомісячного доходу сім’ї/особи.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

 

 

 

           

             В.о.селищного голови,

             секретар ради                                                                         Тетяна НЕСМАШНА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано