Про приймання-передачу логотипу для КНП «Красноріченська АЗПСМ»

Дата: 01.06.2021 09:03

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГОСКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ

25 травня 2021 р.                                       смт Красноріченське                              12/15

Про приймання-передачу логотипу

для КНП «Красноріченська АЗПСМ»

Розглянувши клопотання громадської організації «Красноріченська Надія» від 13.05.2021 року про взяття на баланс Красноріченської селищної ради придбаний логотип для КНП «Красноріченська АЗПСМ» Красноріченської селищної  ради  Кремінського району Луганській області      ,      керуючись ч. 5 ст.60, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити  передавальний акт   з придбаним  обладнанням     :

6800,00

1. Передати безоплатно у користування  до КНП «Красноріченська АЗПСМ» Красноріченської селищної  ради  Кремінського району Луганській області      згідно з передавальним актом додаток 2

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету ,  фінансів, соціально - економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства .

В.о. селищного голови.

секретар ради                                                                                             Тетяна НЕСМАШНА

Додаток № 1

до рішення сесії № 12/15

від 25.05.2021 р.

АКТ

Прийому – передачі

Смт Красноріченське                                                                           «25»травня 2021року.

Акт складений на підставі платіжного доручення № 34 від 13.05.2021 р., ГО «КРАСНОРІЧЕНСЬКА НАДІЯ» (далі надавач ) в особі  Надії САВЧЕНКО, що діє на підставі  Статуту , Красноріченська селищна рада (далі - отримувач) в особі  в.о.селищного голови, секретаря ради  Тетяни НЕСМАШНОЇ, що діє на підставі ЗУ «Про місцеве самоврядування», про те,що:

1. Надавач передав, а отримувач прийняв:

6800,00

2.Матеріальні цінності, що перераховані в п.1 цього Акту, передані у відмінному, працездатному стані, придатні до використання за призначенням, без дефектів та недоліків.

Голова ГО  «КРАСНОРІЧЕНСЬКА НАДІЯ»                В.о.селищного голови, секретар ради

________ Надія САВЧЕНКО                                          ____________ Тетяна НЕСМАШНА

Додаток № 2

до рішення сесії № 12/15

від 25.05.2021 р.

АКТ

Прийому – передачі

Смт Красноріченське                                                                           «25» травня 2021року.

Красноріченська селищна рада (далі-надавач) в особі  в.о.селищного голови, секретаря ради Тетяни НЕСМАШНОЇ, що діє на підставі ЗУ «Про місцеве самоврядування» передала, а КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ  ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ  МЕДИЦИНИ» Красноріченської  селищної  ради    Кремінського району Луганській області, в особі  директора  Миколи АНГОЛЕНКО, що діє на підставі  Положення , прийняв:

1.

6800,00

Шість тисяч вісімсот грн 00 коп.

В.о.селищного голови, секретар ради                        Директор КНП «КАЗПСМ»

________ Тетяна НЕСМАШНА                                  _____________ Микола АНГОЛЕНКО