Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про визначення координатора з питань запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статті на території Красноріченської селищної територіальеої громади

Дата: 12.05.2021 11:26
Кількість переглядів: 181

УКРАЇНА

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

12 травня 2021 року                         смт  Красноріченське                                  № 58        

 

 

Про визначення координатора з питань

запобігання та протидії домашньому

насильству за ознакою статті на території

Красноріченської селищної територіальеої громади

 

 

           Керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,постановою Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2007 року N 1087 "Про консультативно-дорадчі органи з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми", з метою координації зусиль стосовно сприяння реалізації ефективної державної політики з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми; формуванню позитивного ставлення до сім’ї, відповідального батьківства, відродженню та збереженню національних сімейних цінностей, утвердженню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства, виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

 

 

В И Р І Ш И В:

1. Визначити заступника селищного голови Березіна Олега Олександровича  координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі на території Красноріченської селищної територіальної громади , забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та в межах своїх повноважень організовує роботу у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі відповідно 13 Закону України « Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» . Координатор є персонально відповідальним за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

2. На територіях сіл, староста забезпечує виявлення фактів насильства та повідомляє про них не пізніше однієї доби уповноваженим особам . Староста є персонально відповідальним за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на підпорядкованій території .

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову С.Глущенка.

 

  

 

           Селищний голова                                                              Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано