Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна «Склад» (колишня будівля Бійні

Дата: 12.05.2021 11:33
Кількість переглядів: 40

УКРАЇНА

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

12 травня 2021 року                         смт  Красноріченське                                     55

 

Про присвоєння  поштової адреси

об’єкту нерухомого майна «Склад»

(колишня будівля Бійні)

                                   

     Розглянувши заяву адвоката Фільченкової А.Г.  від 29.03.2021 року, з метою впорядкування адресної системи на території Красноріченської селищної ради, проведення первинної технічної інвентаризації об’єкту нерухомого майна та виготовлення технічного паспорту на будівлю «Склад» (колишня будівля Бійні),відповідно, до законів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку використання даних Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек та Державного реєстру обтяжень рухомого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.12.2012 року за №1844/8, Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Держбуду України від 24.05.2001 р. №127, Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 18.06.2007 р. № 55, керуючись Тимчасовим порядком реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 27.03.2019 № 367,ст.ст.31,40,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

 

В И Р І Ш И В:

1.  Присвоїти поштову адресу об’єкту нерухомого майна «Склад» (колишня будівля Бійні), 1970 року вводу, який складається з одної будівлі та розташований по вулиці Садова, село Макіївка, Кремінський район, Луганська область:

Луганська область, Кремінський район, село Макіївка, вулиця Садова буд. 1л.

2. Заявнику рекомендувати протягом двох місяців з дня винесення даного рішення привести у відповідність з даним рішенням технічну та правовстановлюючу документацію на об’єкт нерухомого майна.

3. Дане рішення є обов’язковим для врахування при здійсненні правочинів щодо вищезазначеного об’єкта нерухомого майна.

 

Селищний голова                                                          Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано