Фестиваль «Української іграшки та гри"

Дата: 22.06.2021 10:10
Кількість переглядів: 2020

1червня відбувся фестиваль «Української іграшки та гри" у місті Кремінна, в якому брала участь Красноріченська громада. В концертній програмі  виступив народний фольклорний колектив «Веселка» ( керівник Раїса Зінова). Також на виставковому майданчику були представлені роботи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва любительських об'єднань «Чарівний кошик» (керівник Світлана Волкова), майстерні чудес (керівник Олена Рябко) та роботи дитячих гуртків «Чарівна скринька» (керівник Юлія Топчий) КЗ «Красноріченська мистецька школа,  «Умілі рученята» (керівник Юлія Топчий) Бараниквської гімназії.

В ігровій зоні, на майданчику, дитячий танцювальний  колектив «ZOREZVIT» (керівник Оксана Андрейкулич»  пропонував присутнім  долучитися до «Кривого танцю», який поширений при святкуванні гаївок та веснянок.

Хочеться висловити подяку організаторам за чудовий фестивальяскраві враженнягарний досвід і неймовірне свято!

З повагою комунальний заклад "Красноріченський Народний Дім"