Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету

Дата: 22.06.2021 16:42

ОГОЛОШЕННЯ.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету

Красноріченської  селищної  ради  Луганської  області  організовує  та  забезпечує

ознайомлення кандидатів на посаду директора Красноріченського ліцею  з трудовим коллективом та представниками  батьківського самоврядування  23 червня2021року о13-00.

Начальник  відділу                                                   Вікторія ЛАДИКА