ФОРУМ щодо підсумків роботи в Красноріченській ОТГ за 2020 рік

Дата: 23.06.2021 16:59

ФОРУМ щодо підсумків роботи «Активної Громади» в Красноріченській ОТГ за 2020 рік.

Доброго дня!

Запрошуємо депутатів, представників міської ради, голову Красноріченської об’єднаної громади взяти участь в онлайн заході: «Форум розвитку Красноріченської ОТГ», який відбудеться онлайн на платформі ЗУМ 24.06.2021 року о 12:00.

Мета: презентувати результати роботи Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» по всій Україні, розповісти про діяльність в Красноріченській громаді, та почути від депутатів громади думку на тему: «куди рухається Красноріченська громада: плани та перспективи розвитку».

На заході будуть присутні й пересічні громадяни, зокрема молодь, які зацікавлені почути про плани розвитку саме від народних обранців.

Захід орієнтовно буде проходити з 12-00 до 13-30.

С уважением, Дмитрий Бондаренко