Про  затвердження  актів обстеження зелених насаджень , які підлягають видаленню (омолодженню)

Дата: 21.06.2021 15:32

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

16 червня 2021 року                         смт  Красноріченське                                  № 72

Про  затвердження  актів обстеження

зелених насаджень , які підлягають

видаленню (омолодженню)

Розглянувши   акти № 13, 14, 15 обстеження зелених насаджень, які  підлягають   видаленню (омолодженню)  від 03.06.2021 року, № 16 від 07.06.2021 року та № 17 від 14.06.2021 року,   керуючись  п. „а” пп. 7  ст..30   Закону  України  „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  виконавчий комітет  Красноріченської селищної   ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити  акти № 13,14,15 обстеження зелених насаджень, які  підлягають   видаленню (омолодженню)  від 03.06.2021 року , № 16 від 07.06.2021 року та № 17 від 14.06.2021 року.  ( акти додаються).

2Надати  дозвіл  КП «Бараниківське  сількомунгосп»  здійснити  омолодження зелених  насаджень.

3. Роботи провести з дотриманням вимог правил охорони праці та  техніки безпеки. Видалену деревину передати  на  пункт обігріву та котельні відділу освіти .

4. Забезпечити наведення санітарного порядку після проведення  робіт.

5.  Контроль  за  виконанням даного рішення покласти  на  старосту села Макіївка , села Греківка  Г.Глобчасту  , старосту Новоолександрівського старостинського округу А.Кременчук, старосту Бараниківського старостинського округу Є.Голованя та на завхоза Красноріченської селищної ради В.Бєлашова.

Селищний голова                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО