Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди (літнього майданчика)

Дата: 21.06.2021 16:50
Кількість переглядів: 211

УКРАЇНА

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16 червня 2021 року                         смт  Красноріченське                                  № 75        

 

Про надання дозволу на розміщення

тимчасової споруди (літнього майданчика)              

 

    Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Дацова Костянтина Сергійовича про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди (літнього майданчика) на території прилеглій магазину «Продукти 24» за адресою смт Красноріченське квартал Верстатобудівників буд.9 кв.77   керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244 про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, рішенням Красноріченської селищної ради «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Касноріченської селищної територіальної громади» від 25 травня 2021 року № 12/13, ст.ст.30,52,53,59,73   Закону  України  „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”, беручі до уваги усні зауваження з цього питання мешканців буд 9 що по кв. Верстатобудівників,  виконавчий комітет  Красноріченської селищної   ради

 

 ВИРІШИВ:

 

1. Відмовити в надані дозволу на розміщення тимчасової споруди (літнього майданчика) на прилеглій території магазину «Продукти 24» за адресою: смт Красноріченське кв. Верстатобудівників буд.9 кв.77, фізичній особі – підприємцю Дацову Костянтину Сергійовичу, в зв’язку з тим що відсутня письмова згода мешканців багатоповерхового будинку № 9 на прилеглій території якого планується розміщення тимчасової споруди.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника селищного голови В.Гребенюка.

 
 
 
 
Селищний голова                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано