Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Красноріченської  селищної  ради

Дата: 15.06.2021 14:43

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

10 червня 2021 р.                            смт Красноріченське                                     № 13/3

Про встановлення ставок та пільг із сплати

податку на нерухоме майно, відмінне від

земельної ділянки  на території

Красноріченської  селищної  ради

Керуючись  статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Красноріченської селищної ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

3) визначити елементи  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної  ділянки, згідно з додатком 3.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

3. Рішення   № 38/3 від 15.06.2020 року Красноріченської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Красноріченської селищної ради на 2021 рік», рішення двадцять восьмої сесії Невської сільської ради № 02 від 26.06.2019 р. «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік по Невській сільській раді», рішення №43/1 від 26.06.2020 р. «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік» визнати такими, що втратили чинність .

4. Рішення набирає чинності   з 01.01.2022 року.

5. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійно діючу комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства.

Селищний голова                                               Сергій ГЛУЩЕНКО