Про надання дозволу на оприбуткування безоплатно отриманої  літератури бібліотечного фонду Нововодянської бібліотеки – філії №22

Дата: 15.06.2021 15:21

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

10 червня 2021 рік                           смт Красноріченське                                              №13/13

Про надання дозволу на оприбуткування

безоплатно отриманої  літератури

бібліотечного фонду Нововодянської

бібліотеки – філії №22

Розглянувши клопотання вх. № 02-22/612  від 13.05.2021року Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради та керуючись ст.25, п.1,2 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на оприбуткування безоплатно отриманої літератури від читачів та мешканців с. Нововодяне в дар до бібліотечного фонду Нововодянської бібліотеки – філії №22 КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» Красноріченської селищної ради в кількості 20 примірників на суму 1225, 00 грн (одна тисяча двісті двадцять п’ять грн. 00 коп).

2. Бухгалтерії  ВОКМС ВК Красноріченської селищної ради оприбуткування безоплатно отриманої літератури оформити відповідно до чинного законодавства.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету фінасів, соціально - економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства.

Селищний голова                                                               Сергій ГЛУЩЕНКО