Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про поточний ремонт доріг,що знаходяться на балансовому утриманні селищної ради

Дата: 19.07.2021 15:57
Кількість переглядів: 15

 

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА   РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ЧОТИРНАДЦЯТА   СЕСІЯ

 

 РІШЕННЯ 

 

02 липня 2021 року                        смт .Красноріченське                                       № 14/12

 

Про поточний ремонт доріг,що знаходяться

на балансовому утриманні селищної ради

 

 

Заслухавши інформацію селищного голови Сергія ГЛУЩЕНКА, з метою утримння в належному стані доріг, які знаходяться на балансовому утриманні селищної ради,  відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27.11.2017 № 310 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту» керуючись ст.ст. 25, 26, 59  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести роботи по поточному ремонту доріг, що знаходяться на балансовому утриманні селищної ради (ямковий ремонт), а саме: смт Краснорченське – вулиця Центральна, с.Новоолександрівка – вулиця Шкільна, с.Залиман – вулиця Зарічна, с.Бараниківка – місця пошкодження асфальтового покриття в результаті ремонту водогону.

2. Доручити Красноріченському селищному голові Сергію ГЛУЩЕНКУ  заключити договір з КП «Бараниківське сільське комунальне господарство» на виконання робіт з поточного ремонту вищезазначених доріг.

3. Бухгалтерії Красноріченської селищної ради передбачити кошти на виконання робіт з поточного ремонту доріг.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів соціально-економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства.  

 

 

 

Красноріченський селищний голова                                             Сергій ГЛУЩЕНКО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано