Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про обстеження асфальтованої дороги яка знаходяться на балансі Красноріченської  селищної  ради (від вул. Миру до водозабору)

Дата: 20.07.2021 20:40
Кількість переглядів: 32

 

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМЕ   СКЛИКАННЯ

П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

«15» липня  2021  року                   смт Красноріченське                                                  №15/18

 

Про обстеження асфальтованої дороги

яка знаходяться на балансі

Красноріченської  селищної  ради

(від вул. Миру до водозабору)

 

Заслухавши  інформацію  селищного голови Глущенка С.А., щодо незадовільного стану дороги від вул. Миру до водозабору, яка знаходиться на балансі   Красноріченської  селищної  , керуючись ст. 26, ст. 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в  Україні,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Постійно діючій комісії на прийняття, введення в експлуатацію, передачу та списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, запасів та інших матеріальних цінностей, провести обстеження дороги до водозабору починаючи від вулиці Миру та надати висновок, щодо доцільності подальшого використання.
  2. Висновок надати на розгляд засідання наступній сесії, для прийняття рішення щодо списання з балансу вищевказаного об’єкта та використання зношеного асфальтного покриття в проведенні ямкового ремонту інших вулиць Красноріченської територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

 

 

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                     Сергій  ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано