Про затвердження та надання дозволу на виготовлення печаток та штампів для відділу «Центр надання         адміністративних послуг» Красноріченської         селищної ради

Дата: 20.07.2021 20:42

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

15 липня 2021 р.                           смт Красноріченське                                         № 15/16

Про затвердження та надання дозволу на виготовлення

печаток та штампів для відділу «Центр надання

адміністративних послуг» Красноріченської

селищної ради

Враховуючи п.3 ст.13 Закону України "Про адміністративні послуги», з метою належної організації роботи адміністраторів у відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноріченської  селищної ради, керуючись ст.ст.16, 25, 26, 40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком  селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити :
    1. Зразок печатки адміністратора відділу «Центр надання адміністративних   послуг» Красноріченської  селищної ради (додаток 1).
    2. Опис печатки адміністратора відділу «Центр надання адміністративних   послуг» Красноріченської  селищної ради (додаток 2).
    3. Зразок печатки державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних   послуг» Красноріченської  селищної ради (додаток 3).
    4. Опис печатки державного реєстратора  відділу  «Центр надання адміністративних   послуг»  Красноріченської   селищної ради (додаток 4,).
    5. Штамп «Згідно з оригіналом» (додаток 5)

Загальна кількість: печаток адміністраторів 10 шт., печатка державного реєстратора 2 шт., штамп «Згідно з оригіналом» - 6 шт.

1. Начальнику відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноріченської  селищної ради  забезпечити виготовлення  вищезазначених  печаток .
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я , освіти, культури і спорту.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                      Сергій  ГЛУЩЕНКО