Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на оприбуткування безоплатно отриманої  літератури бібліотечного фонду Красноріченської бібліотеки – філії №4

Дата: 20.07.2021 20:46
Кількість переглядів: 29

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

   15 липня 2021 р.                           смт Красноріченське                                № 15/14

 

 

Про надання дозволу на оприбуткування

безоплатно отриманої  літератури

бібліотечного фонду Красноріченської

бібліотеки – філії №4

 

     Розглянувши клопотання вх.№02-22/887 від 24.06.2021року Відділ освіти,культури,молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради та керуючись ст.25, п.1,2 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

 ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на оприбуткування безоплатно отриманої літератури від обмінного фонду ЛОУНБ до бібліотечного фонду Красноріченської дитячої бібліотеки-філії №4 КОМУНАЛЬОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» в кількості:14(чотирнадцять) примірників на суму 730 грн 34 коп (сімсот тридцять три грн.34коп).

2. Бухгалтерії ВОКМС ВК Красноріченської селищної ради оприбуткування безоплатно отриманої літератури оформити відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань бюджету фінансів,соціально-економічного розвитку,малого і середнього бізнесу,інвестицій,міжнародного,співробітництва,комунальної власності,інфраструктури, транспорту та комунального господарства.

 

 

Селищний голова                                                               Сергій ГЛУЩЕНКО

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано