Про надання дозволу на оприбуткування безоплатно отриманої  літератури бібліотечного фонду Красноріченської бібліотеки – філії №3

Дата: 20.07.2021 20:47

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

15 липня 2021 р.                           смт Красноріченське                                № 15/13

Про надання дозволу на оприбуткування

безоплатно отриманої  літератури

бібліотечного фонду Красноріченської

бібліотеки – філії №3

Розглянувши клопотання вх.№02-22/887 від 24.06.2021року Відділ освіти,культури,молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради та керуючись ст.25, п.1,2 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на оприбуткування безоплатно отриманої літератури від обмінного фонду ЛОУНБ до бібліотечного фонду Красноріченської дорослої бібліотеки-філії №3 КОМУНАЛЬОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» в кількості:7(сім) примірників на суму 1378 грн. 00 коп (одна тисяча триста сімдесят вісім грн.00коп. )

2. Бухгалтерії ВОКМС ВК Красноріченської селищної ради оприбуткування безоплатно отриманої літератури оформити відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань бюджету фінансів,соціально-економічного розвитку,малого і середнього бізнесу,інвестицій,міжнародного,співробітництва,комунальної власності,інфраструктури, транспорту та комунального господарства.

Селищний голова                                                               Сергій ГЛУЩЕНКО