Про оприбуткування безоплатно  отриманого обладнання в електронну бібліотеку КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»

Дата: 20.07.2021 20:49

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

15 липня 2021 р.                           смт Красноріченське                                № 15/12

Про оприбуткування безоплатно

отриманого обладнання в електронну

бібліотеку КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»

Розглянувши клопотання вх.02-22/895 від 24.06.2021 року Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради,  керуючись ст.25, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на оприбуткування безоплатно отриманого обладнання  в електронну бібліотеку КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» Красноріченської селищної ради від Chemonics International Inc./USAID Democratic Governance East Activity  в кількості: 7 (сім) одиниць на суму 64 407 грн 00 коп (шістдесят чотири тисячі чотириста сім  грн 00коп)

1. Централізованій бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради оприбуткування безоплатної передачі обладнання оформити належним чином згідно діючого законодавства України.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів соціально-економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                           Сергій ГЛУЩЕНКО