Про скасування рішеня сесії Красноріченської селищної ради № 12/6  від 25.05.2021 року «Про безоплатне прийняття на баланс Красноріченської селищної ради майна від СООО АФ «Оберіг»».

Дата: 20.07.2021 20:51

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

15 липня 2021 р.                           смт Красноріченське                                № 15/10

Про скасування рішеня сесії Красноріченської

селищної ради № 12/6  від 25.05.2021 року «Про

безоплатне прийняття на баланс Красноріченської

селищної ради майна від СООО АФ «Оберіг»».

Керуючись п.15 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення дванадцятої сесії Красноріченської селищної ради восьмого скликання № 12/6  від 25.05.2021 року «Про безоплатне прийняття на баланс Красноріченської селищної ради майна від СООО АФ «Оберіг»».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я , освіти, культури і спорту.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                           Сергій ГЛУЩЕНКО