Про надання в оренду приміщення для розміщення стоматологічного кабінету

Дата: 20.07.2021 20:53

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

15 липня 2021 р.                           смт Красноріченське                                № 15/7

Про надання в оренду приміщення

для розміщення стоматологічного кабінету

Розглянувши заяву вхідний № 02-22/930 від 02.07.2021 року Чернишова Анатолія Вікторовича про надання в оренду приміщення S- 17,9 кв.м за адресою: Луганська область, Кремінський район, смт Красноріченське, вулиця Калинова, 1 для розміщення стоматологічного кабінету, керуючись ст.ст. 26, 59,п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Директору КНП «Красноріченська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Красноріченської селищної ради оголосити аукціон, за результатами якого укласти договір оренди приміщення (S- 17,9 кв.м), яке знаходиться за адресою: Луганська область, Кремінський район, смт Красноріченське, вулиця Калинова, 1.

2. В електронній торговій системі оприлюднити оголошення про проведення аукціону у визначений законодавством термін.

3. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну   комісію з  питань  бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

Красноріченський селищний голова                                         Сергій ГЛУЩЕНКО