Забезпечення надання якісних та своєчасних послуг застрахованим особам

Дата: 28.08.2021 13:19

Оголошення

З метою забезпечення надання якісних та своєчасних послуг застрахованим особам Красноріченської  територіальної громади, передбачених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Красноріченської селищної ради (cмт. Красноріченське, вул. Центральна, буд. 20) буде здійснюватися прийом представником Сватівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області в перший вівторок місяця з 10.00 до 12.00.

Інформує Сватівське відділення

УВД ФССУ у Луганській  області