Про надання статусу дитини – сироти.

Дата: 19.08.2021 13:15

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

«18»  серпня 2021 року                    смт  Красноріченське                              № 98

Про надання статусу дитини – сироти

______________________ року народження

Розглянувши подання служби у справах дітей та протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини № 10 від 18 серпня 2021 року Про надання статусу дитини – сироти малолітній ___________________ року народження, з'ясовано, що дитини залишилася без піклування батьків. Мати _____________________, померла __________ року (свідоцтпо про смерть І-ЕД № ______, видане _______ року виконавчим комітетом Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області. Батько у свідоцтві про народження записаний згідно ч.1 ст.135 Сімейного Кодексу України (витяг виданий Відділом державної реєстрації актів цивільного стану Кремінського районного управління юстиції у Луганській області, 15 листопада 2011 року.

__________________ року народження, проживає за адресою: Луганська область, Кремінський район, с. Бараниківка, кв. Гагаріна,______ з бабусею, яка бажає оформити опіку над дитиною, враховуючи вищевикладене, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», п. 22 Постанови № 866 від 24.09.2008 року «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати ____________________________ року народження, статус дитини – сироти.
  2. Дане рішення оприлюдненню не підлягає.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Красноріченської селищної ради Ірину БЕЗЛЮДЬКО.

Селищний голова                                                    Сергій ГЛУЩЕНКО