Про  внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної  громади смт. Красноріченське на 2021 рік.

Дата: 21.08.2021 13:41

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМЕ   СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ

«20» серпня   2021  року                                                                  №18/4

Про  внесення змін до

Програми соціально-економічного

та культурного розвитку

територіальної  громади

смт. Красноріченське на 2021 рік

Керуючись  п.22  ст.26    Закону  України  „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”

Красноріченська  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Розділ  «Заходи  з  реалізації  програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку  Красноріченської  селищної  територіальної  громади  що  підлягають  реалізації  у  2021 році»  Програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку  Красноріченської  селищної  територіальної  громади  на  2021  рік  викласти  в  новій  редакції  згідно  з  додатком  1 (додається).

1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                        Сергій  ГЛУЩЕНКО