Про погодження  співфінансування субвенції  на  реалізацію  інфраструктурних  проектів  та  розвиток  об’єктів  соціально-культурної  сфери (придбання  мультифункціональних  спортивних  майданчиків).

Дата: 21.08.2021 13:43

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА   РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВІСІМНАДЦЯТА   СЕСІЯ

РІШЕННЯ

20 серпня 2021 року                           смт .Красноріченське                                   № 18/2

Розглянувши  лист  голови  ЛОДА ЛОВЦА  вхідна  02-24/1173/21  від 13.08.2021 р.,   відповідно  до пп.5 п.9  Постанови  Кабінету  Міністрів  України  «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери»  від 31.05.2021 р. №544 та ст. 97 Бюджетного  кодексу  України,  керуючись п. 27 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Красноріченська   селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити  співфінансування  субвенції   на  реалізацію  інфраструктурних  проектів  та  розвиток  об’єктів  соціально-культурної  сфери (придбання  мультифункціональних  спортивних  майданчиків)  з  місцевого  бюджету  на рівні  10  відсотків  в  сумі  31 282 ,00 грн. (Тридцять  одна  тисяча  двісті  вісімдесят  дві  грн. 00 коп.)
  1. Фінансовому  відділу  Красноріченської  селищної  ради  при  коригуванні  бюджету  Красноріченської  селищної  територіальної  громади  на  2021  рік  передбачити  бюджетні  асигнування  на  співфінансування  проектної  заявки.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                             Сергій  ГЛУЩЕНКО