День підприємця.

Дата: 06.09.2021 09:30

Шановні підприємці Красноріченської громади!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця.

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання. Бажаю успіхів Вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів та щоб удача та надія ніколи не залишали Вас. Нехай обсяги виробництва товарів і послуг збільшуються, а капітал примножується. Нехай у Вашій родині  буде тепло та затишок, а Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту Ваших рідних.

З повагою, Красноріченський селищний голова Сергій ГЛУЩЕНКО.