Конкурсний відбір технічних завдань (ТЗ) до Плану реалізації Стратегії 2027.

Дата: 09.09.2021 14:58

Робоча група з розробки Стратегії розвитку перспективної Красноріченської ТГ до 2027 року оголошує конкурсний відбір технічних завдань (ТЗ) до Плану реалізації Стратегії.

Технічні завдання, які відповідають завданням Стратегії розвитку перспективної   Красноріченської ТГ (Додаток 1) за формою (Додаток 2) приймаються у  паперовому та у електронному вигляді за адресою: 92913, Луганська обл., Сватівський р-н, смт Красноріченське, вул. Центральна, буд. 20 кабінет заступника селищного голови, а також за електронною поштою: kr-sovet@ukr.net (ТЗ для стратегії)             (Приклади та пояснення до проєктних ідей.)

Термін прийняття зазначених документів до 22.09.2020 року.

Телефон для довідок:  +380508633106 Березін Олег Олександрович