Дата: 09.09.2021 15:32
Кількість переглядів: 2028

Шановні мешканці сіл Красноріченської громади.

01 серпня 2021 року набрав чинності Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України , щодо розвитку інституту старост» № 1638 -ІX , який удосконалює правовий регуляторний інститут старост за для його подальшого розвитку.

Зокрема Закон передбачає, утворення старостинських округів у складі одного або декількох населених пунктів на території якого проживає не менш 500 жителів .

Відповідним радам доручено у 3- х місячний термін з дня набрання чинності цим законом забезпечити вчинення певних дій.

ЗАКЛИКАЄМО всіх громадян ознайомитися з положенням цього Закону , та найближчим часом бути готовим до створення старостинських округів.

З повагою                     Красноріченська селищна рада.