Зустріч з представниками Данської ради у справах біженців - Данської Групи з розмінування.

Дата: 10.09.2021 15:18

10-го вересня відбулася велика подія для Красноріченської селищної територіальної громади:пройшла зустріч з представниками Данської ради у справах біженців - Данської Групи з розмінування. У результаті зустрічі комунальному підприємству "Бараниківське сільське комунальне господарство" було передано комунальну техніку: трактор МТЗ-82, відвал на трактор, щіпкоподрібнювач та насосне обладнання Керхер. Селищний голова Сергій Глущенко вручив подарунки представникам Ради. Зустріч пройшла тепло та на високому рівні.