Про  внесення змін до структури та штатних розписів  на 2021 рік

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТА  СЕСІЯ

«21» жовтня  2021  року                                                                  №20/12

смт Красноріченське

Про  внесення змін до структури

та штатних розписів  на 2021 рік

Розглянувши  клопотання начальника відділу освіти  культури, молоді та спорту ВК КСР вхідна №02-22/1464 від 11.10.2021 р., щодо внесення змін до штатних  розписів  затверджених на  2021  рік, відповідно до Постанови  Кабінету  Міністрів  України №783  від  28.07.2021 р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268», керуючись  п.5 ст.26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  штатний розпис по КЗ «Красноріченська  мистецька  школа» з 01  вересня  2021 року в  новій  редакції  (Додаток 1).

1. Затвердити  штатний розпис по КЗ «Красноріченська  мистецька  школа» з 01  жовтня  2021 року в  новій  редакції  (Додаток 2).

1. Затвердити  штатний розпис по Макіївській  гімназії   з 01  вересня  2021 року в  новій  редакції  (Додаток 3).

1. Затвердити  штатний розпис по Невській  гімназії   з 01  вересня  2021 року в  новій  редакції  (Додаток 4).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                                    Сергій  ГЛУЩЕНКО