Про затвердження заходів з підготовки об’єктів  житлово-комунального господарства та об’єктів соціального призначення для роботи в осінньо – зимовий період 2021-2022 років, по Красноріченській СТГ

Дата: 05.09.2021 09:18

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

01 вересня   2021 року                      смт.  Красноріченське                                 №  112

Про затвердження заходів з підготовки

об’єктів  житлово-комунального

господарства та об’єктів соціального

призначення для роботи в осінньо – зимовий

період 2021-2022 років, по Красноріченській СТГ

З метою належної та своєчасної підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери селища до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2021-2022 років,, керуючись  ст. 28,29,30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити план заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства        та об’єктів соціального призначення до роботи в осінньо – зимовий  період 2021-2022 років. (Додаток 1 ).

2. Затвердити план заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2021-2022 років  (Додаток 2 ).

3. Керівникам установ та організацій здійснювати контроль за дотриманням правил протипожежної безпеки, особливо на об’єктах з масовим перебуванням людей: школа, селищна лікарня, будинки культури.

5.Укласти договори з підприємствами чи установами , які мають пристосовану техніку, для  надання техніки для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій в осінньо – зимовий період 2021-2022 років.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Березіна О.О.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                                      Сергій ГЛУЩЕНКО