Про утворення та затвердження складу суб'єктів міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 10.10.2021 09:53

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

05 жовтня 2021 року                         смт  Красноріченське                                  № 116

Про утворення та затвердження складу

суб'єктів міждисциплінарної команди

для організації соціального захисту

дітей, які перебувають у складних

життєвих обставинах

Відповідно до ст.56 Цивільного кодексу України, ст, ст. 34, 40,ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та установи для дітей», ст. ст. 10, 23 і Закону України «Про охорону дитинства», ст. 22 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», ст. 11 Закону України «Про соціальні послуги», пункту 20 Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 червня 2020 року № 585, з метою забезпечення найкращих інтересів дітей та організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, орган опіки та піклування , виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Утворити та затвердити склад суб’єктів міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, згідно з додатком.
  2. Надати службі у справах дітей Красноріченської селищної ради повноваження щодо організації діяльності міждисциплінарної команди шляхом формування її персонального складу на підставі пропозицій суб’єктів міждисциплінарної команди для забезпечення допомоги кожній конкретній дитині, яка перебуває у складних життєвих обставинах, проведення засідань міждисциплінарної команди.
  3. Суб’єктам міждисциплінарної команди на запит служби у справах дітей Красноріченської селищної ради:

3.1. Надавати пропозиції щодо кандидатур для формування персонального складу міждисциплінарної команди з метою соціального захисту конкретної дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

3.2 Забезпечувати участь посадових осіб у роботі міждисциплінарної команди.

3.3 Подавати протягом п’яти робочих днів після отримання запиту інформацію, отриману під час здійснення встановлених законодавством повноважень, про дитину та її сім’ю, яка перебуває у складних життєвих обставинах, необхідну для забезпечення її соціального захисту.

3.4. В межах своїх повноважень неухильно дотримуватися інших вимог Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 585.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності органів виконавчої влади Красноріченської селищної ради Олега БЕРЕЗІНА.

Селищний голова                                                              Сергій ГЛУЩЕНКО

до рішення виконавчого комітету

Красноріченської селищної ради

від 05 жовтня 2021 року № 116

Склад суб’єктів

міждисциплінарної команди для організації соціального
захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

1. Служба у справах дітей Красноріченської селищної  ради.
  2. Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради.
  3. КУ «Центр надання соціальних послуг Красноріченської селищної ради».
  4. Сватівське районне управління поліції Головного управління національної поліції в Луганській області.
  5. Красноріченська АЗП СМ.
  6. Старостинські округи Красноріченської селищної ради.
  7. Сватівський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» у Луганській області (за згодою).

Секретар виконкому                                                    Тетяна НЕСМАШНА