Нарада щодо проблем житлового фонду Красноріченської громади.

Дата: 26.11.2021 09:47

Фото без опису

25 листопада голова Сватівської райдержадміністрації Олег Сліпець здійснив робочий візит до Красноріченської селищної ради де зустрівся з головою ТГ Сергієм Глущенко та прийняв участь у робочий нараді щодо проблемних питань багатоквартирного житлового фонду Краснорічнської громади, на якій були запрошені секретар селищної ради, заступники голови, а також представник проектної організації ЧНПКФ «Техносервіс» Сергій Семеняка.

Сергій Глущенко озвучив перед керівництвом району проблемні питання стосовно багатоквартирного житлового фонду над вирішенням яких працює громада.

Під час наради були обговорені шляхи вирішення проблем існуючих будинків в яких знаходяться пустуючі квартири в селі Бараниківка, та досягнута домовленість з директором ЧНПКФ «Техносервіс» щодо визначення технічного стану будівель, виявлення можливих недоліків будівельних конструкцій, а також надання рекомендацій щодо подальшої безпечної експлуатації будинків.

За підсумками наради очільник району Олег Сліпець пообіцяв повну підтримку і співпрацю у вирішенні проблемних питань Красноріченської громади.