Про затвердження списку дітей на новорічні подарунки у 2021 році

Сватівського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

25 листопада 2021 року                   смт  Красноріченське                                   № 126

Про затвердження списку дітей

на новорічні подарунки у 2021 році

Розглянувши клопотання відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради вх. № 02-22/1699  від 24.11.2021 року, щодо закупівлі новорічних подарунків дітям згідно наданих списків, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити списки дітей на новорічні подарунки у 2021 році (346 дітей), наданих Службою у справах дітей, КЗ «Красноріченський ліцей», Макіївська гімназія, Невська гімназія, КЗ «ЗДО ( ясла-садок) «Сонечко»», КЗ «ЗДО ( ясла-садок) «Пролісок»», КЗ «Красноріченський Народний Дім».
  2. Централізованій бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради (Кучеренко О.А.) здійснити розрахунки та закупівлю новорічних подарунків згідно затверджених списків дітей на суму 55 000,00 грн.
  3. Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради забезпечити видачу новорічних подарунків дітям згідно затверджених списків під підпис батьків або опікунів.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради Ладику В.А.

Селищний голова                                  Сергій ГЛУЩЕНКО