ПОРЯДОК ДЕННИЙ 23 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 19.12.2021 08:34

23 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

24.12.2021 р.  об  11-00 (коригований)

1.

Про затвердження програми фінансової підтримки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ  ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ  МЕДИЦИНИ»

1.

Про затвердження програми фінансової підтримки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАРАНИКІВСЬКЕ СІЛЬСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО» Красноріченської  селищної  ради  Сватівського району Луганської області

1.

Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт на яких працюватимуть порушники на яких накладене адміністративне стягнення у ВИГЛЯДІ суспільно корисних робіт

4

Про затвердження переліку об’єктів, на яких працюватимуть засуджені на громадські роботи.

5

Про визначення видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт

6

Про затвердження штатного розпису КП «Бараниківське сільське комунальне господарство»

7

Про затвердження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ  ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ  МЕДИЦИНИ»

8

Про затвердження штатного розпису КУ «Центр  надання  соціальних  послуг»  Красноріченської  селищної  ради.

9

Про затвердження програми фінансування КУ «Центр  надання  соціальних  послуг»  Красноріченської  селищної  ради.

10

Про затвердження  структури та штатного розпису апарату селищної

ради та її виконавчого комітету на 2022 рік.

11

Про упорядкування умов оплати праці селищного голови на 2022 рік.

12

Про затвердження умов оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату  та працівникам виконавчих органів Красноріченської селищної ради.

13

Про затвердження цільової соціальної  програми розвитку цивільного захисту Красноріченської територіальної громади на 2022 рік.

14

Про затвердження програми надання допомоги дітям –сиротам, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилось 18 років на 2022р.

15

Про  затвердження  Програми  проведення святкових,  професійних,  пам’ятних  дат та  ювілеїв  в  Красноріченській територіальній громаді   на 2022р.

16

Про затвердження розміру на 2022 рік допомоги на поховання непрацюючих громадян.

17

Про передачу коштів на виконання власних повноважень по утриманню трудового архіву.

18

Про передачу коштів на виконання власних повноважень на розвиток та підтримку надання медичної допомоги , вторинної допомоги.

19

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2022 рік Красноріченської територіальної громади.

20

Про затвердження програми соціально- економічного розвитку Красноріченської селищної ради  територіальної  громади   на 2022  рік

21

Про затвердження бюджету Красноріченської  селищної  ради на 2022 рік.

22

Про внесення змін до рішення №8/31 від 05.02.2021 року «Про затвердження Програми «Організація безпечного харчування дітей у закладах освіти Красноріченської селищної ради  на 2021 – 2023 роки»

23

Про вартість харчування дітей в закладах освіти Красноріченської селищної територіальної громади.

24

Про  затвердження переліку закладів культури базової мережі.

25

Про затвердження Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги та встановлення надбавки до посадового окладу працівникам закладів культури Красноріченської селищної ради.

26

Про затвердження штатного розпису КЗ «Народний дім»

27

Про затвердження затвердження штатного розпису КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

28

Про затвердження штатного розпису КЗ «Красноріченський ліцей»

29

Про затвердження штатного розпису Невської гімназії

30

Про затвердження штатного розпису Макіївської гіназії

31

Про затвердження штатного розпису КЗ ДНЗ «Пролісок»

32

Про затвердження штатного розпису КЗ ДНЗ «Сонечко»

33

Про затвердження Програми охорони та збереження пам’яток культурної спадщини Красноріченської селищної територіальної громади на 2022 рік

34

Про внесення змін в рішення № 10/7 від 26.03.2021 року «Про затвердження Програми підтримки діяльності з допризовної підготовки, сприяння проведення призову громадян України на строкову військову службу та покращення військово-мобілізаційної готовності на території Красноріченської селищної ради на 2021 - 2023 роки»

35

Про створення відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Красноріченської селищної ради (територіальної громади)

36

Про створення відділу бухгалтерської звітності

37

Про створення відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, містобудування,  архітектури та цивільного захисту  Красноріченської селищної ради та затвердження Положення про відділ.

38

Про створення загального відділу

39

Про створення сектору соціальних питань