Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям

Дата: 21.12.2021 10:46

Державний центр зайнятості

ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

КРЕМІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

пл. Красна, 6 Б, м. Кремінна, Луганська область, 92905, тел. (06454) 2-10-83; 2-12-57

E-mail: kremrcz@ukr.net Код ЄДРПОУ 13392728

На № _________ від __________

Голові Красноріченської селищної ради Сватівського району Луганської області

Сергію ГЛУЩЕНКУ

Щодо інформування

мешканців громади

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого Постановою КМУ від 21.04.2021р. №397, в 2022 році почне реалізовуватися програма надання безвідсоткової поворотної одноразової допомоги членам малозабезпечених сімей з числа безробітних для закупівлі обладнання та матеріалів на організацію власного бізнесу.

У зв’язку з цим, просимо Вас розмістити інформацію, що додається, безпосередньо в раді та Центрі надання адміністративних послуг. У разі звернення бажаючих отримати таку допомогу спрямовувати їх до Кремінського районного центру зайнятості за адресою: м. Кремінна, пл. Красна, 6 Б або за телефоном (06454) 2-10-83. Відповідальна особа - начальник відділу взаємодії з роботодавцями Шульц Марина Михайлівна.

Додаткову інформацію про порядок надання даної допомоги можна переглянути за посиланням:

Директор                                                                           Ліна ПЕРЕПЕЛИЦЯ