Про затвердження Програми надання допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилось 18 років на 2022 рік

Дата: 22.12.2021 09:48

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ

24 грудня 2021 року                 смт Красноріченське                                          № 23/

Про затвердження Програми надання допомоги

дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування,

яким виповнилось 18 років на 2022 рік

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №823 від 25 серпня 2005 року ( із змінами від 23.09.2015 № 762) «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку» та з метою надання державної соціальної допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилося 18 років, керуючись п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму надання допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилось 18 років на 2022 рік згідно додатків до даного рішення, що додаються.

2. Начальнику Відділу  освіти, культури, молоді  та  спорту  виконавчого  комітету  Красноріченської  селищної  ради  забезпечити організоване виконання заходів Програми.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Красноріченської  селищної  ради від 24.12.2020 № 5/9 «Про затвердження Програми надання допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилось 18 років на 2021 рік» з 01.01.2022.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                        Сергій  ГЛУЩЕНКО

Додаток 1

до рішення 23 сесії Красноріченської  селищної ради 8 скликання від 24.12.2021 № 23/

ПРОГРАМА

Красноріченське 2022

І. ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

1.

Назва Програми

Програма надання допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилось 18 років на 2022-2024 роки

2.

Ініціатор розроблення Програми

Служба у справах дітей Красноріченської  селищної  ради

3.

Дата, номер і назва документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

Закон України «Про охорону дитинства», Постанова Кабінету Міністрів України №823 від 25 серпня 2005 р. «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку»

4.

Розробник Програми

Служба у справах дітей Красноріченської  селищної  ради

5.

Відповідальний виконавець Програми

6.

Учасники Програми

7.

Дія Програми

Дія програми поширюється на територію населених пунктів, які увійшли до складу Красноріченської селищної територіальної громади

8.

Термін реалізації Програми

2022 рік

9.

Перелік бюджетів, задіяних у реалізації програми

Місцевий бюджет

10.

Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

5 430 грн.

10.1.

Джерела фінансування Програми

Місцевий бюджет

І. Загальні положення

Однією з найвищою соціальною цінністю держави є соціальний захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

З метою надання державної соціальної допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилося 18 років передбачено здійснення виплати одноразової грошової допомоги даній категорії осіб.

ІІ. Мета Програми

Програму надання допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилось 18 років розроблено з метою забезпечення надання одноразової грошової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років.

ІІІ. Завдання Програми

Основним завданням Програми є забезпечити надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років.

IV. Реалізація Програми

Програма надання допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилось 18 років на 2022 рік передбачає реалізацію першочергових заходів, спрямованих на забезпечення виплати одноразової грошової допомоги особам даної категорії.

V. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету, виходячи з його фінансових можливостей.

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги видатків

(усього), грн

Бюджет Красноріченської  селищної територіальної громади

VI. Управління та контроль за ходом виконання Програми

Головним виконавцем Програми є Відділ  освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради. Контроль за її виконанням здійснює постійна комісія з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕКРЕТАР  РАДИ                                      Тетяна  НЕСМАШНА