Про затвердження штатного розпису Невської гімназії

Дата: 22.12.2021 10:23

КРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

« 24»  грудня 2021 р.              смт Красноріченське                             23/

Про затвердження штатного

розпису Невської гімназії

Заслухавши інформацію начальника Відділу освіти, культури, молоді та спорту Вікторії ЛАДИКИ, з метою приведення посадових окладів відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік», керуючись  п.5 ст.26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затведити штатний розпис Невської гімназії Красноріченської селищної ради Сватівського району Луганської області в кількості 10,92 штатних одиниць з 01 січня 2022, згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансівсоціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесуінвестиційміжнародного  співробітництвакомунальної  власностіінфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                             Сергій  ГЛУЩЕНКО

Штатний розпис