Про надання дозволу на оприбуткування безоплатно отриманої літератури бібліотечного фонду Кр

Дата: 22.12.2021 10:29

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

СВАТІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

24 грудня 2021 року    смт Красноріченське                                   № 23/

Про надання дозволу на оприбуткування

безоплатно отриманої літератури

бібліотечного фонду Красноріченської

дитячої бібліотеки № 4

Розглянувши клопотання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради вхідний №02-24/1440 від 05.10.2021р., керуючись ст.25, п.1,2 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на оприбуткування безоплатно отриманої літератури, подарованої читачами та мешканцями смт Красноріченське по акції «Подаруй бібліотеці книгу» до бібліотечного фонду Красноріченської дитячої бібліотеки № 4 КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» Красноріченської селищної ради  в кількості:

- 10 (десять) примірників на суму 345 грн. 00 коп (триста сорок п’ять грн. 00 коп.) Акт № 7 (додається).

2. Централізованій бухгалтерії відділу ОКМС ВК Красноріченської селищної ради оприбуткування безоплатно отриманої літератури оформити відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету ,  фінансів, соціально - економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства .

Селищний голова                                                Сергій ГЛУЩЕНКО