Про передачу коштів на виконання власних повноважень по утриманню трудового архіву

Дата: 22.12.2021 13:35

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

СВАТІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ   СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ  ТРЕТЯ  СЕСІЯ

«24» грудня  2021 року                                                       №23/

смт Красноріченське

Про передачу коштів на  виконання

власних  повноважень  по  утриманню

трудового  архіву

Заслухавши  інформацію  селищного  голови,  щодо  утримання  комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району»  у  2022  році  з  передачею  коштів  до  бюджету  Кремінської  міської  територіальної  громади  у  вигляді  цільової  субвенції,  відповідно  до ст. 93 та ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись п. 27 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Красноріченська  селищна   рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати кошти з загального фонду бюджету Красноріченського  селищної  територіальної  громади до загального фонду бюджету  Кремінської  міської  територіальної  громади у вигляді іншої субвенції у сумі 156 940 грн, а саме для виконання  власних  повноважень  на  утримання    комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району»    у  2022  році.
  2. Доручити Красноріченському  селищному  голові   укласти Договір з головою Кремінської міської ради про передачу коштів у вигляді іншої субвенції для виконання  власних  повноважень на  утримання    комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району»    у  2022  році.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                     Сергій  ГЛУЩЕНКО