З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 30.12.2021 15:57

Шановні жителі громади!

Від усього серця вітаю Вас із найбільш довгоочікуваними і світлими прийдешніми святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі.

Озираючись назад, можна сміливо сказати, що минулий рік був прожитий не дарма - швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений важливими для кожного з нас подіями, напруженою працею та звершеннями. Він збагатив нас новим досвідом, знаннями і життєвою мудрістю, подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень  і нікого не залишив байдужим.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі бажаю Вам добра й радості, вірних друзів та щирих людей поруч, взаєморозуміння й любові. Нехай атмосфера свята, надії, радості буде з вами весь рік, а щастя переповнює думки і почуття. Нехай у вашому житті буде безліч чудових можливостей і вдосталь сил та натхнення, щоб їх реалізовувати, а новорічно-різдвяні свята обдарують вас щасливою долею і міцним здоров’ям, наповнять ваші домівки щирою любов’ю, теплом та добробутом!

З повагою,

селищний голова                                                      Сергiй  ГЛУЩЕНКО