Про  внесення змін до штатного розпису КНП «Красноріченська АЗПСМ»  Красноріченської селищної ради

Дата: 12.12.2021 11:44

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

СВАТІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ  ДРУГА  СЕСІЯ

«07» грудня  2021  року                                                                  №22/3

смт Красноріченське

Про  внесення змін до штатного

розпису КНП «Красноріченська АЗПСМ»

Красноріченської селищної ради

Заслухавши інформацію  директора Комунального  некомерційного  підприємства  «Красноріченська амбулаторія  загальної  практики сімейної  медицини» Красноріченської  селищної ради, щодо внесення змін до  штатного  розпису  затвердженого на  2021  рік, керуючись  п.5 ст.26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.         Вивести  зі  структури  Комунального  некомерційного  підприємства  «Красноріченська амбулаторія  загальної  практики сімейної  медицини» Красноріченської  селищної ради  посаду  слюсар  на  1,0  ставки  з   01  грудня  2021  року.

2.         Ввести   до  структури  Комунального  некомерційного  підприємства  «Красноріченська амбулаторія  загальної  практики сімейної  медицини» Красноріченської  селищної ради  додатково  посаду  сторож  на  1,0 ставки  з   01  грудня  2021  року.

1. Затвердити  штатний розпис Комунального  некомерційного  підприємства  «Красноріченська амбулаторія  загальної  практики сімейної  медицини» Красноріченської  селищної ради  з 01  грудня  2021 року  в  новій  редакції (Додаток 1).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                        Сергій  ГЛУЩЕНКО