Про надання дозволу відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради на безоплатне оприбуткування ноутбуків Dell Latitude 3510

Дата: 29.12.2021 12:40

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

СВАТІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

24 грудня 2021 року                          смт Красноріченське                                   № 23/128

Про надання дозволу відділу освіти, культури,

молоді та спорту виконавчого комітету

Красноріченської селищної ради на безоплатне

оприбуткування ноутбуків Dell Latitude 3510

Розглянувши клопотання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради вхідний №02-22/1119 від 12.12.2021р., керуючись ст.25, п.1,2 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на оприбуткування безоплатно отриманих ноутбуків Dell Latitude 3510 СТО (210-AVLO) отриманих від Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації в кількості:

- 17 (сімнадцять) штук на суму 313650 грн. 00 коп (триста тринадцять тисяч шістсот п’ятдесят грн. 00 коп.) Акт № 5 (додається).

2. Централізованій бухгалтерії відділу ОКМС ВК Красноріченської селищної ради оприбуткування безоплатно отриманих ноутбуків оформити відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету ,  фінансів, соціально - економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства .

Селищний голова                                                Сергій ГЛУЩЕНКО